Skaitmeninis protokolas prieš priverstinį darbą

2015 m.

Apie projektą

Interneto tinklalapis Tarptautinės darbo organizacijos vykdomai kampaniją prieš priverstinį žmonių darbą. Projekto tikslas – įtikinti ne mažiau kaip 50 pasaulio šalių ratifikuoti protokolą prieš priverstinį darbą suburiant rėmėjų bendruomenę, kurį darytų įtaką savo šalių vyriausybėms. Interneto tinklapyje autentifikuoti asmenys gali išreikšti palaikymą registruodamiesi bei pritarimą protokolui.

Tinklapyje pateikiama rėmėjų statistika ir šalių patvirtinusių protokolą žemėlapis. Realizuota integracija su užsakovo CRM sistema ir socialiniais tinklais ir Google žemėlapiais. Sukurtas šiuolaikinis dizainas ir adaptyvios naudotojo sąsajos tinklalapis. Įdiegta Wordpress turinio valdymo sistema.

Projekto metu suteiktos šios paslaugos: sukurtos alternatyvios interneto svetainės dizaino koncepcijos, parengta sprendimo funkcinė ir techninė dokumentacija, parengtas tinklapio naudotojo sąsajos prototipas, sukurtas grafinis dizainas, suprogramuota adaptyvi naudotojo sąsaja ir interneto svetainė, įdiegta Wordpress turinio valdymo sistema, suprogramuoti jos komponentai ir funkcionalumai, realizuotos integracijos su vidine CRM sistema bei Google maps žemėlapiais, atliktas testavimas, parengta mokomoji medžiaga, institucijų darbuotojams surengti apmokymai. Parengtas virtualiai dedikuotas serveris, kuriame įdiegta interneto svetainė, suteiktos palaikymo (angl. hosting) paslaugos. Suteiktos sprendimo vystymo ir garantinės priežiūros paslaugos.

  • Metai
    2015 - 2016
  • Klientas
    Tarptautinė darbo organizacijos (ILO)
  • Sritis
    50 years for freedom Google maps Lankytojų įtraukimas Pasaulinė kampanija