Edukacinė platforma vaikams “Gamtos reindžeris”

2018 m.
Edukacinė platforma vaikams “Gamtos reindžeris”

Apie projektą

Interaktyvi erdvė, kurioje vaikai žaisdami ir spręsdami specialistų parengtas užduotis mokosi pažinti gamtą. Platformoje sukurta virš 50 žaidimų, testų ir interaktyvių užduočių, vaikų pasiekimų ir apdovanojimų motyvacinė sistema.

Specialistams sukurti lankstūs mokomųjų priemonių kūrimo įrankiai, leidžiantis kurti testus, klausimynus, dėliones, kryžiažodžius, žaidimus ir kito tipo užduotis, iliustruoti jas paveikslėliais, audio ir video medžiaga. Realizuotas užduočių sprendimo laiko, teisingų-klaidingų atsakymų fiksavimas, mokinių asmeninių pasiekimų pristatymas ir reitingas bendroje pasiekimų eilėje. Sukurtos komunikacijos tarp mokinių ir specialistų priemonės: žinutės, komentarai. 

Platformos populiarumą ir vaikų įsitraukimą užtikrina platformoje įgyvendinta motyvacinė sistema: taškai ir virtualios dovanos už išspręstas užduotis, užduočių sudėtingumo lygiai, virtualūs sertifikatai patvirtinantys žaidėjo kompetenciją ir suteikiantys prieigą prie papildomų užduočių-žaidimų bei papildomus taškus leidžiančius pagerinti asmeninį reitingą bendroje pasiekimų eilėje.

Sprendimas Naujasis knygnešys 2020 finale, kategorijoje Aplinka ir žalioji energija kategorijoje užėmė II vietą.

Projekto metu suteiktos šios paslaugos: sprendimo techninės architektūros ir funkcinių reikalavimų įgyvendinimo projektavimas, platformos naudotojų sąsajos projektavimas ir dizainas, adaptyvios naudotojo sąsajos ir tinklapio programavimas, realizuota į paslaugas orientuota architektūra (angl. SOA) suprogramuoti platformos komponentai ir funkcionalumai, įdiegta turinio valdymo sistema, atliktas testavimas, platformos diegimas užsakovo techninėje infrastruktūroje,  sutektos palaikymo ir garantinės priežiūros paslaugos.

  • Metai
    2018 - 2019
  • Klientas
    Baltijos aplinkos forumas
  • Sritis
    Mokomoji priemonė Virtualūs testai Žaidimas Gamtos pažinimas PHP Javascript