DSC_1413.jpg

Sprendimai

Skaitmeninė transformacija - tai jūsų organizacijos raktas į sėkmę. Technologijų pagalba inicijuokite ir valdykite pokyčius.

Skaitmeninėms technologijoms smarkiai keičiant sektorių po sektoriaus, daugelis organizacijų siekia didelio masto pokyčių, įsisavinti šių tendencijų teikiamus pranašumus arba tiesiog neatsilikti nuo konkurentų.

Padedame organizacijoms diegdami šiuos sprendimus

Group 1145.jpg

Elektroninės paslaugos

Įgyvendinkite organizacijos strategiją kurdami elektronines paslaugas, suteikite klientams įrankius užsakyti paslaugas internetu bei technologijų pagalba nedelsiant gauti paslaugų rezultatus.

savitarnos-sistemos.jpg

Klientų savitarnos sistemos

Suteikite klientams asmeninę prieigą prie informacijos susijusiomis su suteiktomis paslaugomis, galimybę užsakyti produktus ir paslaugas internetu, teikti duomenis bei tiesiogiai bendrauti su jūsų organizacijos darbuotojais technologijų pagalba.

shopping-online (1).jpg

Elektroninė komercija

Kad ir kokie būtų jūsų komerciniai tikslai, "SystemSight commerce" leis automatizuoti visą prekybos procesą, mėgautis turtingomis funkcijomis bei neribotu lankstumu išpildyti unikalius jūsų verslo poreikius bet kurioje pramonės šakoje.

Group 1146.jpg

Interaktyvios aplikacijos edukacijai

Sudominkite ir įtraukite žmones suteikdami naujas interaktyvias patirtis taip kurdami sėkmingą skaitmeninę mokymosi aplinką.

statistiniu-duomenu-analizes.jpg

Statistinių duomenų analizės įrankiai

Atverkite savo organizacijos duomenis visuomenei savo interneto svetainėje suteikdami naudotojams patogius statistinių duomenų analizės įrankius, leidžiančius formuoti ataskaitas, modeliuoti analizės scenarijus, vizualizuoti duomenis interaktyviais grafikais. 

Group 1147.jpg

SystemSight cms - turinio valdymo sistema

Viena populiariausių iš lietuviškų turinio valdymo sistemų, išsiskiria intuityvumu, plačiu stabiliai veikiančių funkcijų pasirinkimu, saugumu, neribotomis galimybėmis reprezentatyviai pateikti turinį ir kurti unikalų puslapių išdėstymą.

Group 1149.jpg

Registrai ir atviri duomenys

"SystemSight registro" programinės įrangos pagrindu sukurtos informacinės sistemos užtikrina, kad duomenų surinkimo ir apdorojimo procesas organizacijose būtų efektyvesnis ir tikslesnis, naudotojams suteikia lanksčius duomenų peržiūros ir paieškos įrankius bei prieigą prie atvirų duomenų.

paraisku-valdymo-sistema-3.jpg

Paraiškų valdymo sistema

Visapusiškai veiklos procesą automatizuojantis sprendimas leidžia autentifikuotiems naudotojams pateikti paraiškas, o organizacijoms valdyti paraiškų priėmimo, vertinimo, finansavimo skyrimo ir kitus procesus. Sistema atlieka asmens duomenų užkėlimą iš išorinių informacinių sistemų bei automatizuotą pirminį paraiškos įvertinimą.

skaitmenines.jpg

Skaitmeninės rinkodaros sprendimai turizmui

Atraskite novatoriškus būdus pasiekti žmones, sukurdami ilgalaikę vertę lankytinoms vietoms, kultūriniam ir istoriniam paveldui. Interaktyvių įrankių pagalba kurkite savo istoriją, praturtinančią realybę ir žmonių patirtį.

1100_62b06fee17cc2b89f743f1535e2c3bf5.jpg

Skaitmeninės darbo vietos (intranetai)

Sustiprinkite bendradarbiavimo kultūrą savo organizacijoje naudodami platformą, kuri apjungia darbuotojus, įrankius ir informaciją vietoje erdvėje, kurią žmogus gali pasiekti bet kada ir iš bet kurios vietos.