SODRA interneto svetainė

2014 m.
SODRA interneto svetainė

Apie projektą

Oficiali Socialinio draudimo fondo valdybos (SODRA) interneto svetainė, kurią per mėnesį aplanko daugiau kaip 200 000 žmonių. Parengta į žmogų orientuota tinklalapio informacijos architektūra ir sukurtas originalus dizainas. Turinys struktūruotas atsižvelgiant lankytojo interesus, tikslinio lankytojo portretą, dažniausiai lankomą (ieškomą) turinį bei paslaugų panaudojimo kontekstą (situacijas, kurios yra lankytojui aiškios ir suprantamos).

Įdiegta „SystemSight cms“ turinio valdymo sistema, sukurtos įvairios skaičiuoklės, įdiegtos turtingo turinio valdymo priemonės. Realizuotos integracijos su ADIS, EPAS, Active Directory informacinėmis sistemomis.

Projekto metu suteiktos šios paslaugos: sprendimo techninės architektūros ir funkcinių reikalavimų įgyvendinimo projektavimas, tinklapio naudotojo sąsajos proejktavimas ir grafinis dizainas, adaptyvios naudotojo sąsajos ir tinklapio programavimas, įdiegta turinio valdymo sistema, suprogramuoti jos komponentai ir funkcionalumai, realizuotos integracijos su išorinėmis sistemomis, atliktas testavimas, interneto svetainė įdiegta užsakovo techninėje infrastruktūroje, parengta mokomoji medžiaga, institucijų darbuotojams surengti apmokymai. Suteiktos vystymo,  palaikymo ir garantinės priežiūros paslaugos.

  • Metai
    2014 - 2016
  • Klientas
    SODRA
  • Sritis
    UI/UX Į žmogų orientuota IS Skaičiuoklės